شرکت تکنوگاز

معرفی برند تکنوگاز

غزاله حسامی ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ 11 ماه پیش

 در ادامه سری مطالب معرفی برندهای لوازم خانگی در این مطلب قصد داریم با معرفی برند تکنوگاز در خدمت شما همراهان همیشگی انتخاب سنتر باشیم و در یکی دیگر از مطالب معرفی بلاگ انتخاب سنتر به معرفی کامل شرکت تکنوگاز خواهیم پرداخت.

هسته اولیه شرکت تکنوگاز ، در حدود 65 سـال پیش توسط برادران با استعداد و خوش‌ ذوق کانتیـنی در کارگاه بسیار کوچکـی در سـاحل رودخـانه ای به نام پـو در منـطقــه تیــری GUALTIERI واقــع در ایمیـلیـا رومـاگنـا EMILIA ROMAGNA ایجـاد شـد . هـردو برادر جــوان بودند و تصـمیم گرفتـند، انقلابی بزرگ در لوازم خانگی آشــپـزخــانـه ایجـاد کننـد.

آن زمـان که تمـامی تولیـدکننـدگان مشغـول سـاخت وسـایل ابتـدایی و سـاده بودند، تکنوگاز ایتالیا با یکپـارچه کـردن صفحـه روی اجـاق و کپسـول گـاز، آن‌ها را به یک وسـیله واحـد تبدیـل کـرد و نـام   Mobilfornello را به معنـای اجـاق مبلــه برای آن انتخـاب کـرد. ویژگی‌های منحصربه فرد در آشـپزی، صنـعتی و هنـر و معمـاری همگی در محصـولات تکنـوگـاز ایتالیا متبلـور شـده و از همان ابتدا قابل مشاهده است. در ادامه به مطالعه مسیر پیشرفت و ترقی شرکت Tecnogas می‌پردازیم ، با ما همراه باشید .  

بررسی شرکت تکنوگاز در دهه ۵۰ میلادی

شهـر گواستالا “ Guastalla” آبستن یک انقلاب تجاری در صنعت پخت‌وپز بود. در سال ۱۹۵۳ کمپانی Tecnogas ایتالیا از اختراع جدید خود، اجاق‌گاز موبیل فرنلورو نمـایی کرد. ایـن اولیـن اجاق‌گاز کابیـنتی بود که قابلیـت نگهـداری سیلنـدر گـاز را داشت و عملاً قـدرت حـرکت را به اجاق‌گاز هـدیه کـرده بود که در نـوع خـود بی‌نظیر بود. این اختـراع به طـرز شگفت‌انگیزی کمپـانی تکنوگاز را از رقبـای سنتـی خـود جلـو انداخت.

اجاق گاز تکنوگاز

معرفی برند تکنوگاز در دهه ۶۰ میلادی

پیوستـن کمپانی گوالتیری Gualtieri به شرکت تکنوگاز ایتالیـا راه را برای راه‌اندازی کارخانه‌ها تولیدی جدید و مدرن را همـوار نمـود. این روند مدرنیته به‌ صورت معجزه‌آسایی، بازسازی دوبـاره صنـعت لوازم‌خانگی را رقم زد. محصولات مدرن جدید، محیـط خانواده را راحت‌تر و تمیزتـر نمـود و با استقـبال عمومی مواجه گردید. در این دوران، سبک ایتالیایی اجاق‌گاز، وجه تمایـز تکنوگاز با سایر رقبای آن زمان به شمار می‌رفت.  

اجاق گاز صفحه ای در دهه ۷۰ میلادی

در این دهـه تکنوگاز نمـاد سلیـقه، ابتـکار و خلاقیـت در صنـعت پخت‌وپز به شمـار می‌رود. ارائه اجاق‌گازهای صفحه‌ای با کـاربری آسـان، نـوآوری جدیـد کمپـانی Tecnogas در ایـن دهـه بشـمار می‌رود که ایـن اجاق‌گازهای صفحه‌ای در ابعـاد مختـلف پاسخـگوی سلیقه‌های مصرف‌کنندگان در ابعـاد جهـانی بود و راه را برای جهانی‌شدن تکنوگاز ایتـالیـا همـوار نمود.  

معرفی فر توکار برند تکنوگاز در دهه ۸۰

همچنان که اجاق‌گازهای صفحه ای شرکت تکنوگاز بازارهای جهـانی را به تسخیـر خود درآورده بود، ارائهٔ فر توکار، فرآینـد ارائهٔ اجاق‌گازهای مـدرن را کامل نمـود که این عمـل به معنـای مغلـوب کـردن رقبـای سنتـی آن زمـان بود. تکنوگاز ایتـالیـا عملاً رهبـری بازار اجاق‌گاز را به دست گرفت. در این دوره لوازم‌خانگی پخت‌وپز، جای خود را در مبلمـان منـازل بازنمود.

فر تکنوگاز

به تسخیر در آوردن بازار های بین المللی توسط تکنوگاز در سال ۲۰۰۰

در پایان مطلب معرفی برند تکنوگاز شایان ذکر است که بدانید، شرکت تکنوگاز ایتـالیـا، این بار تسخیـر همه‌جانبه بـازارهای بین‌المللی را هـدف قـرار داده بود. تولیـد اجاق‌گاز کابینـتی مـدرن و همچنین تولیـد انـواع هود و فـرهای توکـار و ماکروویو از یک ‌طرف، همچنین تولیـد محصـولاتی که مطابقـت بسیـار زیـادی با سلیقه‌های جوامـع هـدف داشت، تکنوگاز ایتـالیـا را در مسیـر همـوار بازارهای صـادراتی قرارداد. مجموعه انتخاب سنتر نماینده رسمی شرکت تکنوگاز می باشد. محصولات تکنوگاز توسط مجموعه انتخاب سنتر با گارانتی رسمی شرکتی در اختیار مشتریان قرار می دهد. با رفتن به سایت اینتخاب سنتر و مشاهده محصولات این شرکت میتوانید اقدام به خرید محصول مورد نظر خود داشته باشید.

برچسب ها: تکنوگاز
دیدگاه شما چیست

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *