نکات مهم در خرید سشوار چرخشی

نکات مهم در خرید سشوار چرخشی

لیلا عبدالهی ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ 5 ماه پیش

سشوار چرخشی یکی از محصولات مهم در مراقبت و حالت دهی موها میباشد. سشوار چرخشی با سری برس دار چرخشی است که به دلیل سرعت بخشیدن به آرایش مو حالت دهی بهتری را هم در پی دارد.

انتخاب سشوار یک انتخاب دشوار است و در صورتی که این کار به درستی صورت نگیرد، ممکن است یک مدل قدیمی خریداری کرده و یا سشواری بخرید که علاوه بر سر و صدای زیادی که دارد، الکتریسیته ساکن زیادی نیز روی موها تولید کند.

این مدل سشوار ها دستگاهایی است مناسب برای افرادی که می‌خواهند در حداقل زمان با کمترین سختی به موهای خود بهترین حالت را دهند. مثلا فکرشو کنید به یه مراسم غیر منتظره دعوت شده اید و زمان کافی برای آرایش موهایتان ندارید با یه سشواری مثل سشوار چرخشی میتوانید آرایش موهایتان را تکمیل کنید

در ادامه به بررسی بیشتر سشوار چرخشی میپردازیم. برای بررسی مطالب بیشتر نیز میتوانید به بلاگ انتخاب سنتر مراجعه کنید.

خرید سشوار چرخشی

ویژگی های سشوار چرخشی

سشوار چرخشی یکی از انواع سشوار است که ترکیبی از سشوار و حالت دهنده مو برای افزایش رضایتمندی کاربر در خود تجمیع نموده است.

در سشوار چرخشی قابلیت نصب چندین برس از جنس پلاستیک و سرامیک وجود دارد که با سرعت و به انتخاب کاربر در دو سمت یا یک سمت میچرخد  این سشوار برای صاف کردن و ایجاد فرهای بزرگ یا کوچک استفاده میگردد و به دلیل سهولت استفاده و افزایش قدرت مانور در انتخاب مدل های مو  طرفداران زیادی دارد.

همچنین سری چرخشی این سشوار با عملکرد دو جهته در کمترین زمان بهترین نتیجه را به شما خواهد داد، ویژگی منحصر به فرد دستگاه قابلیت چرخش آن در راستای حرکت دست شما می باشد و نیاز شما را برای تنظیم جهت چرخش مرتفع می سازد.

این دستگاه هنگام صاف کردن و حالت دادن به موها، درخشندگی و لطافت طبیعی آن ها را حفظ کرده و آسیبی به ریشه و ساقه مو وارد نخواهد شد.

روی بدنه سشوار کلید عملکرد چرخشی و کلید کنترلی کشویی وجود دارد که برای روشن و خاموش کردن دستگاه و انتخاب وضعیت باد سرد جهت تثبیت حالت مو و دو حالت باد گرم جهت حالت دادن به موها به کار می رود. فیلتر پشتی دستگاه نیز از ورود اشیا ریز خارجی به موتور سشوار جلوگیری کرده و موجب طولانی تر شدن عمر مفید دستگاه می گرد

موتور سشوار برس دار چرخشی

یکی از مواردی که در انتخاب سشوار موثر است نوع موتور و توان آن است و نوع موتور مهم ترین آیتم در تفکیک سشوار های خانگی و حرفه ای است. سشوار ها معمولا دارای دو مدل موتور هستند.

  • موتورDC : موتور های کوچک با قدرت و توان پایینتر نسبت به موتورAC ، همچنین وزن کمتر با صدای پایین تر و مناسب برای مصارف خانگی هستند این موتور ها را نمیتوان به مدت طولانی روشن نگاه داشت.
  • موتور AC : موتور های بسیار قوی با صدای زیاد و سنگین  که میتواند مدت زمان زیادی روشن باشد و مناسب برای سشوار حرفه ای است.
سشوار چرخشی

طریقه استفاده از سشوار چرخشی

سشوار های چرخشی نسل جدید سشوار هستند ، که علاوه بر قابلیت تولید باد گرم میتوانند با استفاده از برس های که قابلیت تعویض و چرخش دارند و در یک جهت به دلخواه کاربر حرکت میکنند ، علاوه بر خشک نمودن مو به آن حالت دهند.

در صورتیکه بتوانید قابلیت های این دستگاه را بشناسید میتوانند مانند یک آرایشگر حرفه ای در مدت بسیار کوتاهی موهای خود را حجم دهی ، خوش حالت ، فر یا صاف نمایید.

سشوار چرخشی با داشتن برس های سرامیکی یا پلاستیکی مویی در قطر های مختلف به شما قدرت انتخاب میدهد. استفاده از این دستگاه ها بسیار ساده میباشد و شما میتوانید با چندین بار سعی و خطا در استفاده از آن تبهر یابید. این دستگاه تخصص ویژه ای در حجیم نمودن مو ها دارد بنابراین برای افزایش کیفیت و زیبایی مو به شما چندین نکته کلیدی را آموزش می دهیم.

سشوار برسدار چرخشی

چکیده

این دستگاه تخصص ویژه ای در حجیم نمودن مو ها دارد. البته برای داشتن نتیجه مورد نظر بهتر است به چند نقطه توجه کنید.

برای اینکه نتیجه بهتری در استفاده از سشوار چرخشی ببرید ، موهای خود را پس از حمام و خشک کردن سطحی سشوار نماید ، البته دقت نماید که نباید از مو ها آب بچکد بلکه بهتر است موها تمیز و نمناک باشد. همچنین در صورتی که مو های لخت و صاف دارید و میخواهید آن را حجیم و حالت دهی نمایید حتما پس از استفاده از این سشوار مو های خود را استفاده از اسپری ثابت کننده ها مو تثبیت نمایید.

برای اینکه ساقه مو های شما در اثر سشوار آسیب نبیند یا نسوزد. حتما پس سشوار کشیدن هر قسمت چند لحظه صبر کنید و استفاده مداوم و بی وقفه از سشوار میتواند به موی شما آسیب برساند.

همچنین دقت کنید استفاده مداوم و روزانه از سشوار به موهای شما آسیب میزند، بنابراین بهتر است به حد کفایت از سشوار استفاده نمایید. و بهتر است قبل از سشوار و براشینگ مو از ژل و واکس مو استفاده نفرمایید.

دیدگاه شما چیست

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *